dalEKOwzroczni

Diva Pro Styling to styl, kreatywna energia, innowacje, ale również dbałość o ekologię.

Dokładamy starań by zmniejszyć negatywny wpływ na planetę i środowisko.

Zależy nam by maksymalizować wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu oraz produkować sprzęt i opakowania również nadające się do recyklingu.

A co konkretnie wdrożyliśmy?

  • Z odzyskanego plastiku z butelek produkujemy maty termiczne służące jako podstawki pod prostownice.
  • Z odzyskanego metalu z puszek po żywności, produkujemy blaszane opakowania, które zabezpieczają sprzęt, a jednocześnie są świetnym akcesorium do przechowywania spinek, gumek, grzebieni i innych ulubionych szpargałów.
  • Do produkcji nakładek na suszarki Atmos, wykorzystujemy odzyskane aluminiowe, puszki po napojach.
  • Papier z recyklingu wykorzystujemy do produkcji, tekturowych zewnętrznych kartonów.

Sprzęt Diva opakowany jest w funkcjonalne, ekologiczne kartony z recyklingu, na których nie znajdziecie żadnych zbędnych nadruków, naklejek, perforacji czy dodatkowych elementów ozdobnych.

W każdym z nich, dodatkowym zabezpieczeniem jest metalowa puszka w kształcie prostopadłościanu, wykonana z surowców pozyskanych z recyklingu tj. puszki po żywności.

W puszce, w większości produktów Diva, czeka na Was
prezent od marki: filcowy, ekologiczny kosz/etui,
który w 100% pochodzi z recyklingu i w 100% nadaje się do recyklingu. Idealne rozwiązanie by zapakować i zabezpieczyć sprzęt w podróży, lub przechowywać sprzęt/akcesoria w domu.

Środowisko tak bardzo potrzebuje naszej troski. Działajmy razem. Wybieraj produkty ekologiczne, pochodzące z recyklingu.